Відгуки

Більше відгуків можна переглянути в Instagram

Максиме Аркадійовичу, дякую Вам величезне! Ви повертаєте віру людства у безболісну стоматологію Ви робите нас здоровішим, красивішим і щасливішим!! Дякуємо за Ваш професіоналізм, за чуйне та уважне ставлення до пацієнта.

Олена Назаренко

Була нещодавно на прийомі у лікаря Кац Максим Аркадійович, виривав мені зуб мудрості, сказати що я панічно боюся стоматологів це нічого не сказати, але цей лікар повністю довів мені, що спокійно можна вирішити проблему, безболісно вирвати зуб і зробити клієнта задоволеним, висловлюю велику вдячність цій клініці за такого лікаря! Максим Аркадійович найкращий стоматолог якого я колись зустрічала! Справді професіонал своєї справи, йдіть одразу ж до нього!

Лера


Сьогодні вдруге видаляла зуб у цій клініці за 5 років. У стоматолога-хірурга – Каца М.А. ЗОЛОТІ РУКИ У Хлопця. Вкололи 2 ампули знеболювального, тому що мене 1 укол не взяв (нерви і напевно, треба було на 1 день раніше прийти, не затягувати), а видалив лікар за 1 хвилину (хлопці, за 1ну хвилину!!) 6й знизу справа, як говориться руки від туди, звідки треба, хоч молодий ще, але Бог, не всім дає дар лікувати. ДЯКУЄМО, Вам МАКСИМ АРКАДЬОВИЧ, що добре навчалися в медичному, а не для галочки, практику пройшли та вдосконалюєтеся. Ви, молодець, продовжуйте допомагати людям!

Оксана


Хочу сказати велике дякую за здорову посмішку!! Але словами важко описати ті відчуття повноти життя і радості, які подарували менi лiкарi @stomatolog_dr.kats.maksym i @dr.dmitriyboronenko Робота була проведена колосальна! Але ніякого страху та болю! Дякую за чуйність, людяність та підтримку тільки найкращі рекомендації клініці та моїм чудовим лікарям.

Олена