Гарантія

БЕЗКОШТОВНА повторна імплантація, у разі відторгення.

2 РОКИ гараниії на протезування імплантатів.

Це ті два пункти, які я можу вам 100% гарантувати.

Коли деякі клініки обіцяють “Пожиттєву гарантію на імплант”, на жаль, це не зовсім відповідає дійсності. Я давно працюю, і бачив безліч прикладів коли в пацієнта починаються проблеми з імплантами або коронками, які вони робили в клініках з досить високим прайсом, сподіваючись на довгі гарантійні терміни, але їх сподівання часто не виправдовуються. Звичайно так буває не завжди, і є кліники які підходять до цього питання відповідально, але я розкажу вам про ті приклади які були в мене особисто. Пацієнтка звернулась до мене з проханням зробити коронку на имплант який був встановлений та запротезований в іншій клініці(з дуже високим прайсом) 2 роки тому. З імплантом все добре, але коронка зломалась. Коли пацієнтка звернулась до клініки де була проведена ця робота, їй повідомили, що гарантія на коронку 1 рік, і якщо вона хоче переробити її на нову, то вона має сплатити повну вартість нової коронки. І от пожиттєва гарантія на імлант перетворюється на рік. Таких випадків дуже багато, тому моя порада, не очікуйте дива, і не вірте красивим заголовкам. Що стосується мого особистого ставлення до гарантійних термінів, то вони такі: 

Якщо спостерігається відторгення імплантату(буває в 3-5% випадків), то ми вилучаємо імплантат, відправляємо його виробнику, і отримуємо новий імплант безкоштовно. Після загоєння рани, ми проводимо повторну імплантацію БЕЗКОШТОВНО. Подібне ускладнення, найчастіше трапляєтся в перші 7-14 днів, і якщо після цього періоду не спостерігались проблеми, то імплант з високою вирогідністю інтегрується у кістку(приживеться)

Якщо справа торкається ускладнень саме протезування, то гарантія на коронку складає 2 роки. Протягом цього періоду ми гарантуємо безкоштовний ремонт або корекцію коронки. Через 2 роки, у разі виникнення тих чи інших проблем зі коронками, ми шукаємо компромісний варіант вирішення проблеми. Часто це часткова оплата нових коронок, приблизно 30-40 відсоткова знижка від звичайної вартості.

Термін функціонування імпланта дуже сильно залежить від цілого ряду факторів, таких як вік, спосіб життя, хронічні захворювання, шкідливі звички, тому на жаль немає чітко визначеного терміну, та в кодному одремому випадку ми даємо різні прогнози від 5-7 років до пожиттєвої роботи.