Імплантація зубів

Детальніше про мій досвід та підхід до роботи, ви можете прочитати на головній сторінці. Розділ імплантології, я хотів би почати перш за все з прикладів своїх робіт, які скажуть про мене краще, ніж будь-які сертифікати та грамоти.

Свіжі роботи з імплантації зубів

Травень 2023

Пацієнтка звернулась зі скаргами на появу нориці навколо центрального різця. 10 років потому була проведена операція з резекції верхівки кореня цього зуба. Після аналізу КТ було запропоновано видалення зуба з одномомментним встановленням імплантату Mega’gen Anyone, та негайним навантаженням тимчасовою пластмасовою коронкою.

Фото одразу в день операції, зуб видалено, імплант встановлено, тимчасову коронку виготовлено та зафіксовано.

Вигляд імпланта через 3 місяці після операції.

Отримано відбиток.

Визначення кольору.

Виготовлений та зафіксований індивідуальний цирконієвий абатмент, та керамічна коронка з цементною фіксацією.

Фінальне фото після фіксації коронки в порожнині рота.

Загальна вартість робіт склала 26 тис. грн.

Пацієнтка звернулася зі скаргами про відсутність нижнього жувального зуба. Була проведена КТ та запропоновано встановлення імплантату Mega’gen Anyone.

Фото одразу після операції. Разом з імплантатом встановлено формувач ясен, рана закрита швами.

Фото імплантату без формувача ясен через 2 місяці після операції. Було отримано відбиток та виготовлено металокерамічну коронку з гвинтовим типом фіксації.

Зовнішній вигляд коронки одразу після встановлення.

Загальна вартість робіт склала 20 тис. грн

Пацієнтка звернулась зі скаргами про відсутність зубів на верхній щелепі. Було проведено КТ, і після його аналізу було запропоновано тотальне протезування з опорою на імплантати. План включав в себе видалення рухомих та зруйнованих зубів верхньої щелепи, та встановлення 5ти імплантатів Mega’gen Anyоne.

Фото одразу після операції.

Лунки видалених зубів закриті гемостатичною губкою та швами, на імплантах встановлені формувачі ясен. Для тимчасової реабілітації пацієтка носила знімний протез.

Огляд через 2.5 місяці. Було прийнято рішення зняти відбитки, та виготовити металокерамічний міст з гвинтовим типом фіксації.

Так виглядає гіпсова модель на якій виготовляється міст.

Так виглядає готовий міст перед фіксацією.

І фінальне фото в порожнині рота.

Загальна вартість робіт склала 130 тис.грн

Пацієнт звернувся зі скаргами на травму переднього зуба під час бійки. Зуб вибито, рештки кореня залишилися в лунці. Було проведено КТ дослідження, і запропоновано проведення кісткової пластики, з відтермінованою імплантацією. Через 4 місяці була проведена імплантація Mega’gen Anyone та пластика десни, для покращення естетики. Імплант був запротезований цирконієвою коронкою Фото під час звернення, та фінал.

Загальна вартість робіт склала 40тис. грн

Пацієнтка звернулась зі скаргами на відсутність зубів на верхній щелепі, та рухомість мостоподібного протеза. Було проведено КТ дослідження, та запропоновано тотальне протезування з опорою на 6ть імплантатів Mega’gen Anyone.

Фото через місяць після операції. В якості тимчасовою конструкції було обрано пластмасовий містоподібний протез фото нижче.

Через 3 місяці було отримано відбиток та виготолено металокерамічний протез з гвинтовим типом фіксації.

Вигляд на моделі, та після фіксації.

Загальна вартість робіт склала 150 тис.грн.

Ціни на імплантацію зубів

У кожному індивідуальному випадку ціна може відрізнятися, залежно від складності роботи. Тому, щоб дізнатися ціну, рекомендую зв’язатися зі мною будь-яким зручним для вас способом, щоб отримати безкоштовну консультацію. Однак для того, щоб ви могли приблизно орієнтуватися на що розраховувати, нижче я озвучую приблизні ціни на свої послуги.

Імплант10000 грн
Формувач ясен2000 грн
Цирконієва коронка8000 грн

Відгуки про імплантацію зубів

Окрема подяка лікаря Кац Максиму Аркадійовичу, чудово рве зуби (не боляче, з душевною та моральною підтримкою). А також повертає зуби на місце у вигляді коронок та імплантів.

Світлана

Довго я звичайно тягла за часом, щоб нарешті привести свої зуби до ладу. Минулої зими невдало впала, в результаті проблеми із зубами. Займався цією проблемою хірург-імплантолог Кац Максим Аркадійович. Дуже йому вдячна за добре виконану роботу!

Мирослава

Як відновити втрачений зуб?

Вирішення цієї проблеми сьогодні звучить однозначно: ДЕНТАЛЬНИЙ ІМПЛАНТАТ!

Це найсучасніший і найгуманніший спосіб відновлення зубів.

Процедура ділиться на 2 основні етапи:

  1. Встановлення імплантату (близько 30 хв. під місцевим знеболенням)
  2. Протезування імпланту коронкою (проводиться після інтеграції імпланту через 2-3 місяці).

Технології дозволяють вирішити проблему за 2-3 короткі візити до стоматолога. Це абсолютно не боляче та не страшно.

Що таке Імплант?

Імплант – це штучно виготовлена конструкція, яка може заміщати коріння втрачених зубів, та служити опорою для подальшого протезування.

Виготовляються імпланти найчастіше із, спеціальним чином обробленого, титану. Сама процедура встановлення імпланту найчастіше займає не більше 30 хвилин, проводиться під місцевою анестезією у звичайному стоматологічному кабінеті. Після операції пацієнту рекомендується кілька днів знеболювальних та протизапальних препаратів та зняття швів через 7-14 днів. Зазвичай, через 2-3 дні пацієнта вже нічого не турбує.

Варто зазначити, що встановлення імплантата є лише першим етапом, і коронка може бути встановлена тільки після інтеграції імпланта в кісткову тканину.

Як проходить імплантація зубів

Після планування та узгодження позицій та кількості імплантатів, пацієнту призначається дата та час візиту. Інколи є необходність у попередньому виготовленні хірургічного навігаційного шаблону ,але це найчастіше це стосується тотальних (беззубі щелепи) робіт. Безпосередньо імплантація починається із місцевого знеболення, як і під час лікування або видалення зубів. Після чого, ми робимо невеликий розтин та відшарування слизової, для візуалізації поверхні кістки, проводимо декілька свердлінь у кістці за допомогою спеціального обладнання (фізіодіспенсора), та встановлюємо імплантат у кістку. У більшості випадків після встановення імплантату, ми одразу фіксуємо формувач ясен(заглушку), це скорочує термін лікування та кількість оперцій. Післяоперційна рана закривається швами, які треба зняти через 7 днів. У більш складних випадках, необхідна додаткова кісткова пластика, або збільшення об’єму ясен. Після операції призначаються антибіотики, знеболювальні та рекомендації з догляду за раною терміном на 5-7 днів. Післяопераціний період відзначається невеликим набряком, та болісними відчуттями протягом 2-3 діб, зазвичай пацієнт не втрачає працездатності. Забороняються фізичні навантаження, сауни, вживання алкоголю та тютюну, вживання жорсткої та гарячої їжи.